Dijital Pazarlama

Türkiye’de Sayılı “Premier Partner”lerden Bir Tanesi 112dijital

Google Partner Nedir?

Google Adwords ürünlerini uzman bir şekilde kullanan dijital ajanslar, Google Partners programına katılarak Google İş Ortağı statüsü elde edebilir. Adwords ile reklamcılık yönetimlerinde uzmanlığını kanıtlayan firmalar, Google tarafından belirlenen bir tutarın üzerinde harcama yaparak, müşterilerinin gelirlerinde artış sağladığını göstermiş olur. Aynı zamanda müşteri sayısının artması da Google tarafından incelenir. Ardından Google şirketinize Partner rozeti tanımlar.

Yani işin özü, Google reklamcılığını layıkıyla yerine getiren firmalar Partner rozetine sahiptir. 112dijital Google Partner rozetine 2 senedir sahiptir ve Google tarafından Partner tabelası gönderilen firmalardan bir tanesidir.

Sertifika ve partnerliğimize dair bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.google.com/partners/#a_profile;idtf=2811242487

Google Partner Olmanın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Google Partner rozetine sahip olan firmalar Google yetkilileri ile direk olarak görüşebilir. Reklam yönetimlerinde destek alabilirler. Şirket çalışanlarına özel etkinlik, buluşma ve seminerlere katılmaya hak kazanırlar.

Premier Partner Nedir?

Premier Partner rozeti, Google Partner’liği süresince reklam yönetimlerinde başarı göstermiş, mevcut müşteri kitlesine yeni müşteriler katmış, reklam harcama bütçelerini yükselten firmalara verilen rozettir. Yaklaşık 18 aylık bir incelemeyi baz alan Google, Premier Partnerlik verirken oldukça seçicidir. Yalnızca sektörde lider olan ve öncü şirketlere verir.

112dijital ve Premier Partner

112dijital 2016 yılından bu yana 50’yi aşkın firmaya e-ticaret danışmanlığı ve reklam yönetimi hizmetleri veriyor. 30 Haziran 2018 tarihi itibariyle Premier Partner olarak Google tarafından ödüllendirilmiş olma gururu yaşıyoruz.

Premier Partner rozetimizi görmek için 112dijital.com sayfasına girip footer bölümüne bakabilirsiniz 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu